Logisturk Kuran Analizatör

Kuran-ı Kerim Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 12.4 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Logisturk Software
Logisturk Kuran Analizatör; Kuran-ı Kerim'i anlayarak okumak isteyenlere özel Türkçe olarak okuma imkanı bulabileceğiniz gibi merek ettiğiniz konuların Kuran-ı Kerim içerisinde konularına göre ayrı dizilimin sağladığı fayda ile kolaylıkla bulabileceğiniz

Logisturk Kuran Analizatör; Kuran-ı Kerim'i anlayarak okumak isteyenlere özel Türkçe olarak okuma imkanı bulabileceğiniz gibi merek ettiğiniz konuların Kuran-ı Kerim içerisinde konularına göre ayrı dizilimin sağladığı fayda ile kolaylıkla bulabileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.

Logisturk Kuran Analizatör programının; Kur'an-ı Kerim Türkçe meali, sure ve ayetlere hızlı ve doğru erişim, ilgi duyulan konu ile ilgili arama yapabilme, aranan kelimenin geçtiği ayetlere doğrudan erişim sağlama, konulara göre istatistiksel dağılım grafiği üretme gibi pek çok özelliği bulunmaktadır. Aklını kullanarak, düşünerek davranmak isteyenlerin mutlaka elinin altında bulunmasını tavsiye ettiğimiz program Diyanet İşleri Bakanlığı meallerine sadık kalınarak Logisturk Kuran Analizatör tarafından hazırlanmış eşsiz bir başvuru kaynağıdır.

Günümüz problemlerine ve merak ettiğiniz pek çok konu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayan yüce kitabımız Kur'an-ı Kerim'e aracısız olarak doğrudan ulaşmak artık çok basit. Bunun için tek yapmanız gereken Logisturk Kuran Analizatör yazılımına sahip olmaktır.

Daha Fazla Göster
Logisturk Kuran Analizatör indir